Davetiye Modelleri

İklim davetiye modelleri kataloglarını sizin için bir araya getirdik. İklim davetiye; Davetiye sektörünün köklü firmalarından biridir. Son yıllarda davetiye sektörüne büyük yatırım yapan ve tesislerini büyüten iklim davetiye yeni bir katalog daha çıkardı.

”Böylece davetiye kataloğunu yenileyerek yeni sezona çok iddaalı bir giriş yaptı”.

İklim davetiye modelleri ile Mavi yeşil ajans olarak kurulduğu yıldan bu yana iş ortaklığını devam ettirmektedir. Bugün davetiye sitemizin büyük kısmını iklim davetiye modelleri oluşturmaktadır. İklim davetiye ile olumlu ve uyumlu bir çalışma içerisindeyiz. Çıkarmış olduğu tüm davetiye katalog ve modelleri artık sizinde hizmetinizde.

Çok özel Modeller Sadece sizin İçin

Mavi yeşil davetiye olarak ülkemizin en özel ve sektör lideri davetiye firmaları ile iş birliği içinde çalışmaktayız. İklim davetiye merkezi İzmir’de bulunan ve davetiye sektörüne yön veren lokomotif bir firmadır. Her yıl yeni model ve davetiyelere ciddi yatırımlar yaparak sektörün değişim ve büyümesine katkıda bulunmaktadır.

İklim davetiyenin, Alyans, Wedding, İklim ve Aras olmak üzere 4 davetiye kataloğu vardır. Mavi yeşil davetiye olarak İklim davetiye ile uzun yıllar başarılı iş ortaklığımız devam etmektedir. Birbirinden özel davetiye modellerini sizin için sitemizde bir araya getirdik. Böylece davetiye modellerini inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

“sadece sizin için ve sadece size özel fiyatla”

 

Bize danışmadan Davetiye Yaptırmayın

Mavi yeşil davetiye İzmir’de bulunan merkezinde size özel davetiye katalogları ve modelleri ile hizmet vermektedir. Ajansımız da en güzel davetiye kataloglarının en yeni yeni modeller ile sizlere sunmaktadır. Dilerseniz ajansımıza kahve içmeye gelebilir, davetiye kataloglarından model inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli hemen tedarik ederek size özel tasarım hazırlarız. Bu tasarımı onaylamanız ile beraber davetiye modeli olan davetiyeyi baskıya alırız.

Davetiye baskısı çok uzun sürmeyen bir baskıdır. Kısa sürede baskısı tamamlanan davetiyenizi ajansımızdan alabilirsiniz. Size özel uygun fiyat politikası ile davetiye satışı yapmaktayız. Diğer davetiye sitelerini inceleyerek size verdiğimiz fiyat ile karşılaştırabilirsiniz. Böylece davetiye fiyatları konusunda ne kadar iddaalı olduğumuzu anlarsınız. Bu yüzden mavi yeşil davetiye sitesinden davetiye sipariş etmek çok daha avantajlı. Malum devir ekonomi devri sevgili dostlar. Sizde sitemizden davetiye vererek düğün masraflarından kısabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?