NİŞAN & KINA DAVETİYELERİMİZ

Mavi yeşil davetiye olarak; Nişan ve kına geceleriniz için birbirinden güzel davetiye çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Düğün davetiyeleri ile beraber nişan davetiye modelleri ve kına davetiyeleri olarak bir çok davetiye modeli bulunmaktadır. Bu modeller Türkiye’nin en büyük davetiye üretici firmaları ile beraber çalışmamız ile sizlere sunmaktayız. Kataloglarda bir çok nişan davetiye modelleri bulunmaktadır. Bu modelleri site üzerinden kolayca inceleyerek beğenebilirsiniz.

NİŞAN DAVETİYE MODELLERİ

Nişanların büyük kısmı aile arasında yapılırdı. Günümüzde evlendikten sonra başka şehirde yaşamak isteyen çiftler nişanlarını düğün gibi yapmaktadır. Bu yüzden firmalar nişan davetiye modelleri ile bu soruna çare bulmuşlardır. Yapılan nişan ile başka bir şehirde yapılacak olan düğüne katılamayanlar davet edilir. İşte burada Mavi yeşil davetiye modelleri sizin hizmetinize sunulmuştur. En güzel nişan davetiye modelleri için web sitemizden bize ulaşabilir yada instagram hesabımızdan davetiye siparişi verebilirsiniz. Unutmadan, sürekli kampanya ve benzersiz fiyat politikamız tüm davetiye sezonu boyunca devam ediyor. Sizde hemen telefon ve bilgisayarlarınızdan sitemize girerek davetiye modellerini hemen inceleyin. Unutmayın aynı ürüne daha fazla para ödemeyin. Kaliteye benzersiz fiyatla ulaşın.

ÖZEL DAVETİYE MODELLERİ

Özel davetiye modelleri için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Nişan yada kına geceleriniz de dostlarınızı yanınızda görmek istersiniz. Şimdi size özel fiyatla çok özel davetiye modelleri ile yüksek maliyetlerden kurtulun. Böylece hem dostlarınıza davetiye verebilir hem de evlilik üzeri yüklü masraflardan kaçınmış olursunuz. Aynı davetiyeye farklı fiyat ödemeyin. Gelin, mavi yeşil davetiye sitemizi ziyaret edin.  Beğendiğiniz davetiyenin kodunu ve adedini bize iletin. Size özel fiyatı hemen arkadaşlarım belirleyerek işlemlere başlasın.

MAVİ YEŞİL DAVETİYE

Mavi yeşil davetiye ile beğendiğiniz davetiye modeli tasarımı ekibimiz tarafından özenle tasarlanır. Size son kontroller için gönderilerek onayınız alınır. Alınan onay sonrası hemen baskı işlemlerine geçilir. Yapılan kaliteli baskı ile davetiyeniz hazır. Geriye davetiyenizi teslim almak kalıyor.

Sizde Türkiye’nin en kaliteli ve özel davetiyelerine benzersiz fiyatlarla ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçin. İster İnstagram hesabımızdan dilerseniz web sitemizden sipariş verebilirsiniz. Böylece hem profesyonel hem de ekonomik bir firma ile çalışmanın keyfini yaşarsınız.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?